Domů » Bleskovky » Herní masakr od Epic Games: RollerCoaster Tycoon 3 zdarma, za Rocket League vám ještě zaplatí

Herní masakr od Epic Games: RollerCoaster Tycoon 3 zdarma, za Rocket League vám ještě zaplatí

Herní obchod Epic Games Store pokračuje ve své tradici rozdávání zajímavých her zdarma. Tento týden si mohou své sbírky doplnit milovníci budovatelských strategií, až do příštího čtvrtka totiž bude možnost stáhnout si bezplatně hru RollerCoaster Tycoon 3.

RollerCoaster Tycoon 3 zdarma

Třetí díl simulátoru zábavního parku z roku 2004 staví na základech oblíbených prvních dvou dílů z let 1999 a 2002, ovšem převádí celý svět do trojrozměrné podoby. Atrakce tak můžete nejen stavět a starat se o jejich ekonomickou stránku, ale můžete se na nich i virtuálně projet.

rollercoasater tycoon 3

Potěšující je, že Epic Games neservíruje zdarma pouze základní hru, ale edici Complete, která obsahuje datadisky Soaked! A Wild! a je připravena na hraní na moderních počítačích; přeci jen minimálním hardwarovým požadavkům vystačí jakýkoliv notebook s integrovanou grafikou z posledních deseti let.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Announce Trailer

RollerCoaster Tycoon 3 si můžete zdarma stáhnout odsud.

Rozšíření Amazons pro Total War Saga: Troy zdarma

Další nabídka, kterou si Epic pro tento týden připravil, je možnost stáhnout si zdarma rozšíření Amazons DLC pro hru Total War Saga: Troy (byla v Epic Games Store zdarma v srpnu). Stačí se přihlásit do hry pod účtem Total War, autorizovat propojení s Epic Games Store účtem a bezplatně získat klíč pro stažení Amazons DLC.

Za Rocket League vám Epic Games zaplatí

Oblíbená hra Rocket League se před nedávnem stala free-to-play titulem na všech platformách a opustila platformu Steam. Hru si můžete stáhnout pouze z Epic Games Store, přičemž za tento úkon vám ještě Epic zaplatí. Ano, čtete správně – za pouhé stažení Rocket League budete okamžitě odměněni kupónem v hodnotě 10 dolarů na další nákup her a doplňků v Games Store, podmínkou však je minimální útrata 14,99 USD.

rocket league

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments