Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Herní bestie Red Magic 5S oslní precizním ovládáním i výkonným chlazením

Herní bestie Red Magic 5S oslní precizním ovládáním i výkonným chlazením

Herní telefon Nubia Red Magic 5S nabídne po vzoru svého předchůdce displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a chybět nebude ani 240Hz dotyková odezva. Dotykový displej však nebude jediným způsobem, jak hry na chystaném telefonu ovládat. Náruživí hráči totiž budou mít k dispozici i dvojici bočních tlačítek citlivých na dotyk. Ta by navíc měla poskytovat ještě pohodlnější zážitek z hraní díky dotykové odezvě 320 Hz, což je možné díky speciální technologii, kterou se Red Magic chlubí jako první na trhu.

Prezident společnosti nubia Ni Fei se s fanoušky podělil také o novinky týkající se speciálního systému chlazení, který využívá stříbro pro jeho vysokou tepelnou vodivost. Stejně jako předchozí modely nabídne i Red Magic 5S také aktivní chlazení ve formě vestavěného ventilátoru s 15 000 otáčkami za minutu.

Přečtěte si takérecenze Nubia RedMagic 5G: stvořena pro hráče

Externí chlazení pro ty nejnáruživější hráče

K mání však bude rovněž externí chladicí doplněk s názvem Wind Cooling Magic Box, který nabídne větší ventilátor, což ve zkratce znamená efektivnější a zároveň tišší chlazení. K telefonu jej víc připojíte přes stříbrnou vrstvu na boční straně telefonu, čímž zaručíte ideální přenos tepla.

Zmíněné chladicí příslušenství potěší také rozšiřující konektivitou, která čítá USB-C s možností nabíjet rychlostí až 30 W a 3,5mm zdířkou pro sluchátka. Budete-li telefon držet ve vodorovné pozici, budou přípojky snadno přístupné.

Ve jménu výkonu

O výkon telefonu se stará nadupaný čipset Snapdragon 865+, kterému sekundují rychlé paměti DDR5 a úložiště UFS 3.1 s technologií „Magic Write“, jež optimalizuje čtení i zápis dat.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments