Domů » Články » Happy Friday na Smarty: zdraví a kondice na prvním místě

Happy Friday na Smarty: zdraví a kondice na prvním místě

Také jste si dali po novém roce za úkol zhubnout nebo zformovat postavu? Děláte, co můžete, ale vaše snažení zatím nenese své ovoce? Možná vám chybí ta správná výbava! Na Smarty jsme pro vás připravili slevy na produkty, které se stanou vašimi trenéry, rádci a motivátory. Svěřte se do jejich rukou!

Happy Friday na Smarty!
Happy Friday na Smarty.cz

Sportovní a fitness náramek Huawei ColorBand A2 dokáže monitorovat všechny vaše sportovní aktivity, srdeční tep, zobrazuje důležité notifikace z vašeho telefonu, a navíc je k dispozici ve dvou stylových barvách. V pátek jej na Smarty seženete za 699 Kč.

Pokud se svými sportovními předsevzetími míříte výš, sáhněte spíše po chytrých hodinkách s pokročilými funkcemi. Dámy mohou zvolit například Samsung Galaxy Watch 42 mm v růžově zlaté barvě za 6 990 Kč, pánům budou víc sedět Apple Watch Series 3 za stejnou cenu.

Při pocení ve fitku bodnou stylová sluchátka. Hudba vám pomůže udržet se v rytmu a navíc pomůže s motivací. Bezdrátová sluchátka iWant Pods skvěle drží v uších a za pouhých 990 Kč z nich dostanete ten nejlepší zvuk. Unisexová sluchátka Kygo E4/1000 BT s ovládáním a mikrofonem na kabelu na vás čekají za 1 290 Kč. Pokročilé bezdrátovky Sony WI-1000X v luxusní zlaté barvě budou slušet každé ženě, ať už běhá na pásu nebo cvičí pilates. Pouze dnes je koupíte za 3 890 Kč. 

Pro správný a zdravý pokrok je důležité monitorování výsledků. V tom vám pomůže chytrá váha Huawei Original AH100, která disponuje moderním designem a vysokou odolností. Její měření je vysoce přesné, zvládne sledovat pokroky více uživatelů a baterie vydrží an jedno nabití klidně celý rok. Pouze dnes je v nabídce za 699 Kč. U monitoringu zdraví ještě zůstaneme. Značka iHealth se specializuje na vychytávky ze světa zdraví, jako jsou chytré váhy, tlakoměry, glukometry nebo teploměry. Na veškerý sortiment iHealth j pro vás na dnešek přichystaná sleva 20 %!

Pokud je vaším šálkem kávy spíše venkovní sport, proč nevyrazit na svah, když je všude tolik sněhu? Na helmu nebo hrudník si můžete připnout akční kameru, která zaručí, že si tenhle zážitek budete pamatovat ještě pěkně dlouho. Digitální sportovní kamera Niceboy VEGA wifi zachytí díky širokoúhlému objektivu kvalitní záběry ve Full HD rozlišení. Stojí 1 190 Kč.

Vybrali jste si svého sportovního pomocníka? Celou Happy Friday nabídku najdete ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.