Sledujte nás na YouTube

Google Now bude umět rozeznávat více jazyků v reálném čase

Vyhledávání Google (v originále Google Now) pro systém Android se dočká nové funkce, kterou ocení zejména vícelingvní uživatelé. Služba bude schopna reagovat na dotazy ve více jazycích v reálném čase, aniž by bylo nutné v nastavení přepínat jazyk v telefonu. Uživatel si bude moci předvolit až sedm jazyků, které v budocnu hodlá používat.

 

Novinka měla být vypuštěna již v následujících dnech, kvůli několika chybám během závěrečného testování však byla odložena na nespecifikovaný pozdější termín letošního léta. Kromě toho se uživatelé dočkají možnosti aktivace Google Now hlasem z jakéhokoliv místa v systému a nikoliv pouze z domovské obrazovky. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. rado (neregistrovaný)

    Super, na toto cakam!

  2. Tisa (neregistrovaný)

    Jsem zvědavý, zda to půjde v češtině…… OK google

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *