Domů » Bleskovky » Google Now bude umět rozeznávat více jazyků v reálném čase

Google Now bude umět rozeznávat více jazyků v reálném čase

Vyhledávání Google (v originále Google Now) pro systém Android se dočká nové funkce, kterou ocení zejména vícelingvní uživatelé. Služba bude schopna reagovat na dotazy ve více jazycích v reálném čase, aniž by bylo nutné v nastavení přepínat jazyk v telefonu. Uživatel si bude moci předvolit až sedm jazyků, které v budocnu hodlá používat.

 


Novinka měla být vypuštěna již v následujících dnech, kvůli několika chybám během závěrečného testování však byla odložena na nespecifikovaný pozdější termín letošního léta. Kromě toho se uživatelé dočkají možnosti aktivace Google Now hlasem z jakéhokoliv místa v systému a nikoliv pouze z domovské obrazovky. 

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. rado (neregistrovaný)

    Super, na toto cakam!

  2. Tisa (neregistrovaný)

    Jsem zvědavý, zda to půjde v češtině…… OK google

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *