Domů » Bleskovky » Google Fotky se naučí přidávat bokeh efekt dodatečně i u starých snímků

Google Fotky se naučí přidávat bokeh efekt dodatečně i u starých snímků

Pokud telefon neumí fotit portrétní snímky s rozmazaným pozadím, jako by nebyl. Výrobci smartphonů se pro věrohodný výsledek vehementně snaží kombinovat různé technologie, např. více čoček fotoaparátu, software a v poslední době i umělou inteligenci. Google interně testuje novou funkci v aplikaci Google Fotky, která by měla umět rozmazat pozadí dodatečně i u starších snímků.

Rozmazání má být realizováno skrze nový nástroj pro úpravy, uživatel bude moci zvolit míru rozmazání. Novinka má doprovodit starší představenou (a zatím nepřidanou) funkci Color Pop, která umí ponechat vybraný objekt barevný, zatímco vše ostatní přemaluje do černobílé. Důležité je, že nové filtry bude možné aplikovat na jakoukoliv fotografii pořízenou v minulosti. Očekáváme, že obě funkce po řádném otestování dorazí v rámci aktualizace aplikace Google Fotky.

Fotky Google
Fotky Google
Autor: Google LLC
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments