Gionee chystá model W900: Půjde o „véčko“ se dvěma Full HD displeji

Společnost Gionee proslavily především žiletky Elife S5.5 a S5.1, které se svého času honosily titulem nejtenčí smartphone na trhu. Tento titul si ale brzy zřejmě uzme společnost Vivo a tak Gionee chystá další neobvyklý telefon. Tentokráte se bude jednat o véčko vybavené dvěma 4“ displeji o Full HD rozlišení.

  

Chystaný model se jménem W900 prozradila čínská certifikace TENAA, díky ní si můžeme zařízení prohlédnout na prvních snímcích a nahlédnout na hardwarovou výbavu. Displeje okupují při otevření telefonu obě strany jeho horní části, tudíž žádní z nich nenahrazuje klávesnici. Díky přítomnosti vnějšího displeje se čočka fotoaparátu přestěhovala na klávesnicovou část, pořizování snímků tak bude logičtější v zavřeném stavu. Fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů, přítomna je i čelní 5megapixelová kamerka nad displejem vnitřního displeje.

   

Uvnitř telefonu bude tepat čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 GHz ve společnosti 2 GB paměti RAM. Vnitřní úložiště nabídne kapacitu 16 GB a bude možné jej rozšířit paměťovou kartou. Telefon přijde s podporou sítí LTE, o jeho výdrž se postará 2 050mAh baterie. Při zavřeném stavu má telefon tloušťku 14,8 mm, jeho hmotnost je 172 gramů. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.4 KitKat.

 

Kdy dojde k představení Gionee W900 zatím nevíme, neočekáváme však, že se dostane za hranice Velké čínské zdi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *