Cena:

Generace G8. To jsou notebooky, které vás nezklamou ve firmě, ani v běžném životě

PR 1520x794 HP Probook B2C

Mít notebook, který vás nenechá ve štychu, je dneska základ. A to ať už se jedná o využití pro práci v kanceláři nebo na homeoffice, nebo pro děti na výuku. Notebooky od HP z řady G8 nabízí mnoho výhod, které oceníte zkrátka kdekoliv.

Spolehlivý pracant

Notebook z řady G8 jsou výrazné svou odolností. Tělo je vyrobeno převážně z kovu, šasi je tím pádem velmi odolné a kvalitně zpracované. Pro práci večer nebo za zhoršených podmínek oceníte podsvícenou klávesnici. Spolehlivě s ním odpracujete celý den, vydrží totiž až 12 hodin. A pokud ne, nabijete si ho jednoduše díky fast charge na polovinu kapacity již za 30 minut.

Produktivita a bezpečnost především

Port USB-C je natolik univerzální, že vám umožní pracovat vždy maximálně produktivně. Díky množství USB-hubů lze připojit k počítači i několik zařízení nebo příslušenství. Bezpečí je pro řadu G8 klíčové. V základní výbavě najdete krytku na webkameru s mechanickým posuvem. Tyto notebooky disponují i řešením pro zabezpečení a soukromé, včetně ochrany systému BIOS a čtečky otisků prstů.

PR 1520x794 HP Probook B2C

U vybraných modelů máte nově záruku prodlouženou na 3 roky, a to i pro firemní zákazníky. Ti si mohou rozšířit záruku i o službu HP CarePack.

Podívejte se na celou řadu notebooků HP z řady G8 zde.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.