Galaxy Watch4 jsou brutálně výhodné. Koupíte jedny a druhé dostanete zdarma

900 450 Samsung galaxywatch4 black galaxywatch4classic

Akce 1+1 zdarma se u chytrých hodinek jen tak nevidí, už vůbec ne u těch od Samsungu. I přesto nyní při koupi Galaxy Watch4 dostanete druhé hodinky v hodnotě 5 490 Kč zcela zdarma. Jde přitom o nejnovější smartwatch od Samsungu, které nabízí například i placení pomocí Google Pay.

Galaxy Watch4 jako dárek

Stačí teď koupit kterékoli Galaxy Watch4 Classic a automaticky k nim získáte Galaxy Watch4 v barvě dle vlastního výběru jako dárek. Druhé hodinky si můžete nechat a někomu je darovat, stejně tak je ale u Mobil Pohotovosti můžete nechat vykoupit a tudíž je okamžitě proměnit na peníze.

galaxywatch4classic silver

Samsung Galaxy Watch4 Classic začínají na ceně 7 990 Kč. Pokud ale u Mobil Pohotovosti prodáte darované hodinky, vyjdou vás Watch4 Classic jen na 5 490 Kč, anebo 366 Kč měsíčně. A pokud ještě doma máte nějaké staré chytré hodinky, které přihodíte na výkup, mohou vás nové Galaxy Watch4 Classic stát dokonce jen 2 500 Kč, anebo 105 Kč měsíčně. Díky speciální službě Koupíš, Prodáš si totiž doplatek můžete rozdělit do 26 splátek.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku