Domů » Bleskovky » Galaxy Tab S3 kompletně odhalen: takto bude vypadat hvězda Samsungu pro letošní MWC

Galaxy Tab S3 kompletně odhalen: takto bude vypadat hvězda Samsungu pro letošní MWC

Společnost Samsung má pro letošní rok naplánováno mnoho zajímavých mobilních produktů v čele se smartphony Galaxy S8 a S8+, později možná dorazí i ohebný smartphone prozatím označovaný jako Galaxy X. Na veletrhu MWC mají být údajně tyto telefony prezentovány za zavřenými dveřmi, hlavní hvězdou pro veřejnost bude tablet Galaxy Tab S3. Jeho render a specifikace nyní kolují internetem.

samsung-galaxy-tab-s3-9-7-1487022908-0-0

Galaxy Tab S3 má letos přijít pouze ve větší variantě s 9,7″ displejem, menší tablety zřejmě definitivně vytlačily stále se zvětšující smartphony. Zobrazovač Galaxy Tab S3 bude vyroben technologií AMOLED a bude mít rozlišení 2 048 × 1536 pixelů (poměr stran 4:3). Design zařízení se nebude příliš lišit od loňského modelu, kromě displeje se na čelní straně bude nacházet pro Samsung typická trojice tlačítek a 4,7Mpx čelní fotoaparát. Hlavní fotoaparát na zadní straně bude mít rozlišení 12 Mpx.

Starší render z dílen SlashGear
Starší render z dílen SlashGear

Uvnitř tabletu má tikat loňský vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM, na ukládání uživatelských dat bude připravena 32GB paměť. Samsung bude ke Galaxy Tab S3 přibalovat pero S Pen, pro něž by mělo být v systému Android 7.0 připraveno několik specialit. Zamrzí fakt, že stylus nebude možné zasunout do těla tabletu.

Samsung představí Galaxy Tab S3 26. února, v nabídce budou dvě verze – s a bez LTE. Cena se odhaduje na úrovni 500 dolarů (12 800  korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. S Windows 10 Cloud by to bol dobry kusok 8-)

 2. Planuju iPad mini pokud bude představen ale pomalu začínám přemýšlet i o tomto, potřebuju přehrávat normální AVIčka třeba i s titulky a přítomnost SD karty vidím taky jako velkou přednost tohoto modelu. Záležet bude zejména na váze.

  • Avi (resp. cokoli) s titulkami je úkol pro danou aplikaci, ne pro OS:)
   Plasťák od Samsungu je lehčí než kovový tablet od Apple, + ta pam. karta, zdá se, že je vybráno.

   • Ja jsem velky fanda Apple, mám iPhone a v rodine uz mame i jeden iPad. Ale zase casto cestuji a potřebuju mít možnost jednoduše nakopírovat seriály s titulkama a koukat se. Je na iOS nějaká jednoduchá aplikace co to umí?

  • The best of the best: [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).