Domů » Bleskovky » Galaxy S8, DeX, Gear 360 a další novinky na oficiálních videích přímo od Samsungu

Galaxy S8, DeX, Gear 360 a další novinky na oficiálních videích přímo od Samsungu

Společnost Samsung představila spoustu zajímavých produktů v čele se smartphony Galaxy S8 a S8+. Telefony jsme měli možnost krátce si vyzkoušet, avšak podrobné dojmy se zaměřením na detaily vám zprostředkujeme až ve chvíli, kdy se nám dostanou do redakce. Mezitím se můžete pokochat desítkou oficiálních hands-on videí přímo od Samsungu, která vám představené novinky a jejich funkce (např. počítačové prostředí DeX) ještě více přiblíží.

Smartphony Galaxy S8 a S8+ si můžete již nyní předobjednat na českém eshopu Samsungu, Oficiální česká cena menšího modelu je stanovena na 21 990 korun, větší model přijde na 24 990 Kč.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Myslím že je to výborný telefon tak jsem si ho objednal ve stříbrné barvě vážně se těším.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).