Sledujte nás na YouTube

Řada Galaxy S7 má být pouze tříčlenná: Který model z kvarteta vypadl?

Příští měsíc se koná každoroční konference Mobile World Congress, v jejíž předvečer bude své novinky představovat mimo jiné i společnost Samsung. Odhalena bude nová řada vlajkových smartphonů Galaxy S7, která však bude podle posledních informací „pouze“ tříčlenná, ačkoliv předchozí zprávy hovořily o čtyřech modelech.

  

Podle @evleaks se můžeme těšit na následující tři varianty – Galaxy S7, S7 Edge a S7 Edge+. Oproti předchozím předpokladům chybí model S7+ s rovným displejem, který zřejmě přijde později nebo jeho pozici zaplní budoucí (či v Evropě nedostupná současná) generace tabletofonu řady Galaxy Note.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *