Domů » Články » Galaxy S21 za 330 Kč měsíčně. Mobil Pohotovost spouští bezkonkurenční službu Koupíš, Prodáš

Galaxy S21 za 330 Kč měsíčně. Mobil Pohotovost spouští bezkonkurenční službu Koupíš, Prodáš

Upgrade na nový smartphone, chytré hodinky, tablet nebo notebook nebyl ještě nikdy výhodnější. Mobil Pohotovost spouští novou službu Koupíš, prodáš, v rámci které nabízí nejlákavější přechod ze starého smartphonu na nový. Se službou totiž získáte nejlepší výkupní cenu stávajícího zařízení, a to díky speciálnímu bonusu. Kromě telefonu můžete prodat také tablety, notebooky či chytré hodinky.

800 600 Koupis Prodas

Nová služba funguje velmi jednoduše. Stačí na stránkách mp.cz/koupis-prodas vybrat, které zařízení chcete koupit a které naopak chcete prodat. Následně se vám spočítá konečná cena nového telefonu ponížená o výkupní cenu původního zařízení včetně speciálního bonusu. Navíc máte možnost si výslednou cenu rozdělit do 26 měsíčních splátek.

Pokud se tedy například rozhodnete vyměnit Samsung Galaxy S20 za nový Galaxy S21, pak vás smartphone vyjde jen na 330 Kč měsíčně (nebo na 7 730 Kč). V případě Samsungu je totiž upgrade bezkonkurenčně nejvýhodnější, protože teď získáte slevu celkově 6 tisíc korun a ještě si cenu novinky ponížíte o 7 300 korun za původní telefon, plus bonus 1 460 Kč. Bonus 20 % k výkupní ceně získáte při nákupu produktů vybraných značek, jejichž neustále se rozšiřující seznam najdete na mp.cz. Službu pořídíte exkluzivně na prodejnách Mobil Pohotovost.

Galaxy S20 vs S21

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.