Domů » Bleskovky » Galaxy S III pro Japonsko: 2 GB RAM a dvoujádrový procesor

Galaxy S III pro Japonsko: 2 GB RAM a dvoujádrový procesor

Není žádným tajemstvím, že se Galaxy S III ve světě bude prodávat v několika hardwarových verzích. V Evropě se dočkáme variaty se čtyřjádrovým procesorem Samsung Exynos, ale například LTE verze pro USA bude vybavena „pouze“ dvoujádrovým Snapdragonem S4 od Qualcommu; o obou případech bude k dispozici 1 GB operační paměti RAM.

Speciální verzi Galaxy S III s označením SC-06D chystá japonský operátor NTT DoCoMo. Dvoujádrovému procesoru Snapdragon S4 budou asistovat rovné 2 GB operační paměti RAM. Na tuto hodnotu jako první dosáhl smartphone LG Eclipse, který je paradoxně určený také pro Japonsko a Samsung jej se svou „es-trojkou“ chce následovat. Do prodeje by se měl dostat v průběhu léta ve verzi s 32 GB vnitřní paměti, kterou bude dále možné rozšířit o paměťové karty microSD.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. VVelda (neregistrovaný)

    „Jenom“… No vzhledem k tomu, že 2x Krait na něco vyšší frekvenci, než 4x Cortex A9 mají stejný výkon, tak tu není řeč o výkonu, ale o spotřebě. A ta je u Snapdragonu podpořena ještě možností selektivně podtaktovávat jádra. ;)

  2. peeter27 (neregistrovaný)

    no vic se mi pozdava tahle konfigurace nez zbytecny 4jadro…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).