Domů » Bleskovky » Galaxy M51: Samsung chystá telefon se 7000mAh baterií

Galaxy M51: Samsung chystá telefon se 7000mAh baterií

Samsung se chystá každou chvíli představit telefon střední třídy Galaxy M51, o němž neoficiální zprávy prosakují již několik měsíců. V červenci jsme psali, že by měl mít vskutku extrémní kapacitu baterie – 6800 mAh. Podle posledního „leaku“ však tato kapacita bude ještě o něco vyšší, a to rovných 7000 mAh. I kdyby to ale bylo „jen“ 6800 mAh, byla by to ve světě smartphonů rekordní hodnota.

Galaxy M51
Neoficiální render Samsungu Galaxy M51

Telefon by měl dostat do vínku displej s úhlopříčkou 6,67 palců a rozlišením Full HD+, čipset Snapdragon 730, 8 GB operační paměti, 64MPx hlavní fotoaparát a podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Galaxy M51 2
Neoficiální render Samsungu Galaxy M51

Očekává se, že nejprve bude dostupný v Indii a poté se rozšíří na další (vybrané) trhy.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).