Domů » Bleskovky » Futuristické skládací smartphony Galaxy X1 a X1 Plus o sobě dávají vědět

Futuristické skládací smartphony Galaxy X1 a X1 Plus o sobě dávají vědět

Mobilní aplikace čínské sociální sítě Weibo zaznamenala dva neobvyklé záznamy nahlášení chyby, pocházející z dosud nepředstavených zařízení od Samsungu. Jejich kódové označení je SM-X9000 a SM-X9050, což mají údajně být očekáváné skládací (či ohebné) telefony Galaxy X1 a X1 Plus.

galaxyx1

Ze záznamu také víme, že model Galaxy X1 byl poháněn Androidem 6.0.1, zatímco X1 Plus nejnovějším Androidem 7.1.1. Podle zvyklostí ve formátu kódového označení se má jednat o čínské varianty telefonů. Řada Galaxy X je očekávána v druhé polovině letošního roku, podle nejnovějšího patentu Samsungu by mohly vypadat například takto.

galaxyx

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).