Domů » Články » Firemní večírek? Nákupy a adventní trhy? V předvánočním období se hodí mít TAXI ve smartphonu

Firemní večírek? Nákupy a adventní trhy? V předvánočním období se hodí mít TAXI ve smartphonu

Vánoční večírky, nákupy na poslední chvíli, oslavy příchodu nového roku. Známe to všichni. Prosinec je prostě měsíc, kdy v metropoli přijde vhod pohodlný odvoz taxislužbou. Jenomže jak vybrat tu pravou a spolehlivou? Připravili jsme pro vás osvědčený a spolehlivý tip.

1-aaa-taxi
AAA Taxi – největší pražská taxislužba

Taxi aplikace pro bezstarostnou jízdu

Pro pohodlné vánoční cestování po Praze se nabízí možnost využít oblíbenou taxi aplikaci, která je k dispozici pro Android a iOS. Aplikace vám zajistí rychlou objednávku, výběr vozu a výhodnou garantovanou sazbu. Tento způsob zákazníci rádi využívají, neboť není třeba se uprostřed zábavy nebo nákupů rozptylovat telefonáty na dispečink. Taxi si dle požadavků objednáte sami v okamžiku, kdy ho potřebujete a ještě si před jízdou spočítáte, kolik bude cesta přibližně stát. Pak už jenom stačí v aplikaci sledovat příjezd objednaného taxíku a nasednout do přistaveného vozu. V obchodních centrech můžete využít vizuální navigaci, která vám usnadní orientaci při příchodu k přistavenému vozu.

Mobilní aplikace AAA Taxi pro nejrychlejší objednávku vozu
Mobilní aplikace AAA Taxi pro nejrychlejší objednávku vozu

Výběr vozu a Wi-Fi zdarma

Pro zpříjemnění cesty je v každém voze AAA k dispozici Wi-Fi zdarma. Cenu jízdy si tak lze ukrátit brouzdáním po internetu. A po skončení jízdy můžete svou spokojenost vyjádřit hodnocením řidiče. Pokud budete potřebovat zaplatit jízdu kartou, je to snadné – požadavek zadáte přímo do aplikace při objednání jízdy. Rovněž můžete upřesnit svoje požadavky na vůz v případě, že povezete domů plné tašky nákupů, nebo se za rodinou či přáteli vydáte se svým čtyřnohým miláčkem či budete požadovat např. nekuřácký vůz.

Garance ceny

S taxi aplikací víte orientační cenu jízdy předem. AAA Taxi garantuje cenu jízdy dle sazeb aktuálního ceníku taxislužeb, včetně garance maximálních cen taxislužby stanovených pražským magistrátem. Všem zákazníkům lze doporučit nemávat a nebrat si vůz přímo z ulice, ale vždy využít mobilní aplikaci nebo volat dispečink. Jen taková jízda je monitorovaná a zpětně dohledatelná. V případě reklamace pak můžete využít dispečink, na rozdíl od situace, kdy si zastavíte taxi na ulici. Obdobně to platí i pro zapomenuté věci ve voze, kdy dispečink může zjistit kontakt řidiče.

Navigace k místu přistavení vozu a potvrzení objednávky
Navigace k místu přistavení vozu a potvrzení objednávky

Nemusíte se spoléhat na hromadnou dopravou a omezovat se nekonečným hledáním parkovacích míst. Taxi je zkrátka jednoduché a výhodné řešení pro vaše cestování ve svátečním období.

Užijte si předvánoční atmosféru a šťastnou cestu. A nezapomeňte, ať už vyrazíte během svátků za rodinou nebo přáteli, AAA Taxi máte vždy po ruce.

‎AAATAXI
Cena: zdarma

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.