Domů » Bleskovky » Facebook Home pro Android si už stáhlo přes 500 000 uživatelů

Facebook Home pro Android si už stáhlo přes 500 000 uživatelů

Nové prostředí Facebook Home si za první týden od uvolnění na Google Play stáhlo přes 500 000 uživatelů. Na první pohled se toto číslo může jevit jako vysoké, ale vzhledem k celkové penetraci zařízení s Androidem by počty stažení mohly být vyšší, i když do jisté míry to ovlivnil fakt, že prostředí nebylo z počátku dostupné. Facebook Home je navíc kompatibilní pouze s několika modely a další budou přidávaný postupně. Zarážející je rovněž hodnocení, průměrný rating aplikace je aktuálně 2,2 z 5.

A jak jste na tom vy? Vyzkoušeli jste si již Facebook Home pro Android? Neoficiální cestou (stažením instalačního APK) jej můžete dostat do libovolného zařízení. Prostředí jsme otestovali i my v redakci a funkce Chat Heads se nám líbí, nicméně jako celek na nás zatím prostředí Facebook Home působí nedodělaně.

-  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments