Domů » Bleskovky » Facebook Home pro Android si už stáhlo přes 500 000 uživatelů

Facebook Home pro Android si už stáhlo přes 500 000 uživatelů

Nové prostředí Facebook Home si za první týden od uvolnění na Google Play stáhlo přes 500 000 uživatelů. Na první pohled se toto číslo může jevit jako vysoké, ale vzhledem k celkové penetraci zařízení s Androidem by počty stažení mohly být vyšší, i když do jisté míry to ovlivnil fakt, že prostředí nebylo z počátku dostupné. Facebook Home je navíc kompatibilní pouze s několika modely a další budou přidávaný postupně. Zarážející je rovněž hodnocení, průměrný rating aplikace je aktuálně 2,2 z 5.

A jak jste na tom vy? Vyzkoušeli jste si již Facebook Home pro Android? Neoficiální cestou (stažením instalačního APK) jej můžete dostat do libovolného zařízení. Prostředí jsme otestovali i my v redakci a funkce Chat Heads se nám líbí, nicméně jako celek na nás zatím prostředí Facebook Home působí nedodělaně.

-  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  A 500 000 si jej hned odinstalovalo :D

 2. androman (neregistrovaný)

  Jediné, co mě na tom oslovilo, je funkce Heads,kterou mám po poslední aktualizací FB messengeru. Ale zase mě od té doby několikrát za den v liště otravují reklamní hlášky typu „Vyhrál jste iPad“ – nevíte, jak se jich zbavit?

 3. ... (neregistrovaný)

  Tak si ho vyzvedni a budeš mít pokoj.

 4. Vítej v google světě aneb reklama world :D

 5. Jura (neregistrovaný)

  Co ma spolecneho chat heads s FB home? Jedna se o samostatnou aplikaci, tedy fb messenger :) Autore, prosim nepis bulvarni clanky typu tn.cz …..fb home je nejvetsi omyl FB za jeho existence :D

  • Preco omyl? Momentalne je to „launcher“ na prd, ale aspon maju na com stavat a potencial tam je, aby to bolo co k comu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).