Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Facebook brzy zavede pět nových emotikon, které doplní tlačítko Like

Facebook brzy zavede pět nových emotikon, které doplní tlačítko Like

Tlačítka „To se mi nelíbí“ se na Facebooku nedočkáme, avšak po několika měsíčním testování se na modré sociální síti objeví pětice nových emotikon, které možnosti „odpovědi na jeden klik“ výrazně rozšíří.

Facebook

Podle informací serveru Bloomberg dostane Facebook nová tlačítka Love (láska), Sad (smutek), Angry (rozzlobení), Happy (štěstí) a Wow (údiv). Testována byla i emotikona Yay, která však nebyla podle Facebooku údajně pochopena a nakonec implementována nebude.

facebook-expressions_story

Nové výrazové prvky budou zavedeny zejména proto, že použití tlačítka Like (líbí se mi) bylo v mnoha případech nevhodné. Emotikony by měly být veřejnosti dostupné v několika následujících týdnech, nejprve ve Spojených státech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. To zase chytrá marketingová hlava něco vymyslela. Ti, co provozují komerční stránky a sbírají lajky a platí si reklamu, nyní budou mít případné reakce rozmělněné mezi xy tlačítek? Nebo stránek se to týkat nebude?

  2. mm (neregistrovaný)

    Já měl za to, že emotikon je rodu mužského. Samozžejmě se mlžu mýlit, zvlášt u takhle relativně nového, převzatého slova, ale zní mi to trochu podivně. Jak to tedy je?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel