Domů » Bleskovky » Evropská premiéra Honor 8 v přímém přenosu: Sledujte live stream

Evropská premiéra Honor 8 v přímém přenosu: Sledujte live stream

Dnes večer si odbyde evropskou premiéru smartphone Honor 8 z dílny Huawei. Toto zařízení bylo poprvé představeno v polovině července v Číně (více informací), nyní se dozvíme jeho dostupnost a cenu pro náš region. Honor bude svoji akci streamovat živě, naladit si ji budete moci od 19:30 na facebookových stránkách společnosti.

Honor 8 Product Video

Honor 8 můžeme považovat za přímého konkurenta Huawei P9, neboť nabízí prakticky stejnou výbavu, avšak v mírně odlišném designu – Honor má kupříkladu záda z odolného skla Gorilla Glass, které originálně propouští a odráží světlo. Dá se také očekávat, že Honor 8 bude levnější než jeho stájový kolega, v Číně jeho cena začíná na 1 999 CNY (asi 7 300 korun bez DPH). Nechme se tedy překvapit, jakou cenu si pro náš trh Honor přichystal.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).