Domů » Bleskovky » Electronics Arts chystají další díl Need for Speed pro mobilní zařízení

Electronics Arts chystají další díl Need for Speed pro mobilní zařízení

Need for Speed je bezesporu legendou arkádových závodních her, ostatně první díl spatřil světlo světa již před dvaceti lety. Od té doby přišel nespočet dílů pro PC, konzole a také několik kousků pro mobilní platformy Android, iOS a Windows Phone. EA nyní oznámila další chystaný kousek do mobilní sbírky s názvem Need For Speed: No Limits.

  

O vývoj hry se stará studio Firemonkeys, které má na svědomí například úspěšný závodní titul Real Racing 3. Očekáváme však, že namísto simulace se dočkáme pořádné arkády, což také naznačuje trailer se extrémním závodníkem Kenem Blockem. Vývojáři slibují, že se budou snažit vymáčknout ze současného výkonu smartphonů a tabletů maximum, tudíž můžeme očekávat grafické orgie, které mají být postaveny na zelené louce.

Electronics Arts budou v následujících týdnech a měsících o vývoji hry informovat na svých sociálních kanálech, pokud se vám nechce čekat, můžete si z odkazů níže stáhnout některý ze starších dílů.

Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog 
Need for Speed: Undercover

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog 
Need for Speed: Hot Pursuit

Odkaz na Google Play 
Need for Speed: Shift

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store 
Need for Speed: Most Wanted

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).