TOPlist

Droid Razr pro Čínu nabídne HD displej a 13Mpx fotoaparát

Jistě žádnému fanouškovi Androidu neunikla zpráva o představení Motoroly Droid Razr. Tento nabušený smartphone bude v nejbližších dnech dostupný jak pro americký, tak i evropský trh. Mnoho výrobců včetně Motoroly si však začalo uvědomovat kupní sílu na asijských trzích a proto nikoho nepřekvapí, že se Droid Razr objeví i na pultech prodejců v Číně. Nicméně americký výrobce si pro čínské zákazníky připravil vylepšené verze své vlajkové lodi. Konkrétně se bude jednat o dvě varianty, které budou dostupné u čínských operátorů China Mobile a Unicom.

-

První z nich ponese označení XT928. Tento model uživatelům nabídne 13Mpx fotoaparát doplněný o dvojici přisvětlovacích LED diod. K dispozici bude také certifikace Dolby Digital Plus. Bohužel model XT928 nebude dostupný se zadním krytem z kevlarových vláken. Druhá varianta ponese název MT917 a bude primárně určena pro TD-SCDMA sítě. Tento model se bude pyšnit dotykovým displejem s úhlopříčkou 4,5″ a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Jako v případě modelu XT928 bude i varianta MT917 vybavena 13Mpx snímačem. Další oficiální informace týkající se ceny a dostupnosti bohužel nevíme. Nicméně dle serveru Engadget se mají oba modely objevit na pultech prodejců do konce letošního roku. Je opravdu veliká škoda, že se podobných zařízení nedočkáme i na našem trhu.

Zdroj: Engadget

 

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku