Domů » Bleskovky » Dosud nepředstavená Lumia pózuje na nových renderech: Tentokráte již s logy Microsoftu

Dosud nepředstavená Lumia pózuje na nových renderech: Tentokráte již s logy Microsoftu

V minulém měsíci se objevilo v certifikaci FCC dosud nepředstavené zařízení od Microsoftu s kódovým označením RM-1090, stejný model nyní prošel čínskou obdobou TENAA. Poprvé se můžeme podívat na vzhled chystaného telefonu, o němž víme, že bude vybaven displejem o rozlišení 960 × 540 pixelů a v jeho útrobách se budou nacházet dva sloty na SIM kartu. Premiéru si odbydou loga Microsoftu, která nahradí loga finské Nokie.

  

Telefon bude tvořit displejová část bez kapacitních tlačítek, vložená do plastové vaničky. Vzhledově telefon připomíná Lumii 530, oproti ní však nabídne LED diodu u zadního fotoaparátu a čočku čelní kamerky, hardwarová spoušť fotoaparátu však podle posledních zvyklostí Microsoftu chybí.

 

Podle rozlišení displeje odhadujeme, že se tento model zařadí mezi Lumii 630 a 730. O datu představení a ceně je prozatím předběžné hovořit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments