Domů » Články » Do redakce dorazil E-Ten G500! Připravujeme recenzi

Do redakce dorazil E-Ten G500! Připravujeme recenzi

E-Ten G500: Připravujeme recenziV současné době dokončujeme recenzi smartphonu HTC MTeoR, kterou vám nabídneme během několika dnů. Další týden se můžete těšit na recenzi dobře vybaveného PocketPC s GPS modulem; E-Tena G500. Jedná se o “all in one“ zařízení, které v sobě ukrývá kapesní počítač, telefon a GPS navigaci. To vše zabalené do plastové krabičky o rozměrech 119x62x23mm. Model G500 je poháněný výkonným procesorem Samsung, který pracuje na frekvenci 400Mhz. Další zajímavostí je integrované FM rádio.

Pokud máte k tomuto PocketPC nějaké dotazy, můžete se ptát v našem diskuzním fóru nebo v komentářích pod článkem. Pokud bude v mých silách, pokusím se vám na ně odpovědět. Za zapůjčení děkuji českému zastoupení společnosti E-Ten, firmě E-SHOP s.r.o.

Fotografie
1 2 3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).