Domů » Bleskovky » Díky živým zamykacím obrazovkám bude možné odemykat telefony s Windows Phone gesty

Díky živým zamykacím obrazovkám bude možné odemykat telefony s Windows Phone gesty

V předminulém týdnu měla rozpačitou premiéru beta verze nové funkce systému Windows Phone –Živá zamykací obrazovka. I když většina uživatelů vyhodnotila tuto novou aplikaci jako pomalou, musíme brát v potaz, že se jedná o beta verzi a k základním šesti vzhledům budou v budoucnu přibývat další. Díky širokým možnostem pro vývojáře se zřejmě dočkáme i odemykání telefonu pomocí gest, jak známe z Androidu pod názvem Lock Patterns. 

Tuto funkci zveřejnil ve svém videu na YouTube vývojář Fela Ameghino, odemykání gestem s největší pravděpodobností nenahrazuje číselné heslo, jedná se pouze o záležitost nové zamykací obrazovky. Prozatím nevíme, v jaké fázi vývoje se jeho zamykací obrazovka nachází a zdali bude někdy vypuštěna do Windows Phone Store.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.