Domů » Články » Device Security Manager Powertoy pro Windows Mobile 5.0

Device Security Manager Powertoy pro Windows Mobile 5.0

Device Security Manager PowertoyNa Windows Mobile Team blogu se objevila velmi užitečná aplikace, která umí měnit nastavení bezpečnosti na vašem Windows Mobile zařízení. V případě, že máte problémy se spouštěním nepodepsaných aplikací, nebo vás otravují různé bezpečnostní hlášky, můžete vyzkoušet tento program a nastavit v něm možnost „Security Off“.

K dispozici jsou i další nastavení bezpečnosti, ale zejména položka Security Off mi přijde jako nejpoužitelnější Cool. Aby program fungoval, je potřeba mít připojené vaše zařízení k PC a aktivním spojení přes ActiveSync. Program by měl fungovat se všemi smartphony a pocketPC s operačním systémem Windows Mobile 5.0. Starší verze bohužel nejsou podporovány.

Device Security Manager je freeware a stahovat jej můžete v naší Download sekci.

1
Tip: Klikněte na obrázek pro zobrazení jeho plné velikosti

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    ano, i to samozrejme jde, avsak ne kazdy si s editorem registru a naslednymi upravami rozumi, proto povazuji tento program od Microsoftu za velmi uzitecny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *