Darujte k Vánocům praktické a stylové čtečky elektronických knih PocketBook

1024xX Pocketbook Vanoce

Čtečky e-booků jsou vděčným vánočním dárkem, který nadchne děti i dospělé. Obdarovaný se s nimi ponoří nejen do světa svých oblíbených románových postav, ale může je využít i pro studium či práci. Přečtěte si tipy na 3 různě vybavené čtečky PocketBook a zjistěte, kde je pořídíte za příjemné vánoční ceny.

Všechny PocketBook čtečky spojuje čistý design, úsporný E Ink displej a paměť schopná pojmout několik tisíc knih. Co umí různé modely PocketBooků od základních s černobílým displejem až po ty barevné, určené například pro čtení komiksů, obrázkových dětských knih či prohlížení studijních materiálů? Čtečky této značky výhodně zakoupíte například v e-shopu Smarty.

PocketBook: Navrženo čtenáři pro čtenáře

Zařízení PocketBook disponují k očím šetrným displejem se širokými pozorovacími úhly. Displej se neleskne, neoslňuje čtenáře a navíc vytváří dojem papírové knihy. Velikost, měřítko, barvu textu a další jeho vlastnosti lze snadno přizpůsobit preferencím čtenáře. E Ink technologie zaručuje dlouhou výdrž baterie – PocketBook stačí nabíjet přibližně jednou měsíčně. V těchto čtečkách najdete i spoustu užitečných aplikací, jako je RSS kanál zpráv, slovník, galerii, poznámky nebo hry.

S ergonomicky tvarovanými čtečkami PocketBook můžete pohodlně číst nejen doma, ale i na cestách. Funkce cloudového čtení vám navíc dovolí přistupovat k vaší knihovně kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení, včetně těch se systémem Android nebo iOS. Soubory do čteček nahrajete přes Wi-Fi nebo přes kabel z počítače.

Tipy na 3 zajímavé čtečky PocketBook jako smysluplné dárky k Vánocům

Ideálním dárkem pod stromeček může být jedno z těchto 3 zařízení PocketBook: najdete mezi nimi základ pro nenáročné, zlatou střední cestu i funkcemi nabitý model s velkým barevným displejem. Paměť všech těchto čteček můžete díky microSD slotu kdykoliv rozšířit až o 32 GB prostoru.

Vášnivé čtenáře, kteří si vystačí se základními funkcemi, potěší PocketBook 616 Basic Lux 2. Této elegantní černé čtečce dominuje 6″ černobílý displej s podsvícením. Zařízení podporuje 17 formátů e-knih včetně PDF, DOC, TXT či MOBI a 4 grafické formáty, interní paměť o velikosti 8 GB pojme až 3000 knih.

pocketbook 4

 

Pro náročnější milovníky knih se hodí elegantní PocketBook 740 InkPad3 Pro. 7,8″ černobílý dotykový displej doplňuje SMARTlight podsvícení, které řídí jas a teplotu barev podle osvětlení okolí. Kromě řady formátů e-knih a obrázků dokáže tato elektronická čtečka pracovat také se zvukem ve formátu MP3: s redukcí MicroUSB na jack můžete poslouchat například audioknihy. Vnitřní paměť dosahuje velikosti 8 GB jako u základního modelu, balení obsahuje i praktické ochranné pouzdro.

Chcete-li udělat radost špičkovou čtečkou, sáhněte po InkPad 3 Color v matně stříbrném provedení. 7,8″ E Ink dotykový barevný displej s podsvícením se hodí pro obrázkové knížky, komiksy i pracovní či studijní materiály. InkPad3 Color vám dovolí připojit bezdrátová Bluetooth sluchátka a pohodlně tak poslouchat audioknihy i hudbu. Zařízení podporuje 6 formátů audio souborů, 19 knižních a 4 grafické formáty včetně JPEG i PNG, 16GB vnitřní paměť pojme na 6000 knih.

pocketbook 8

Věnujte k letošním Vánocům některou ze skvělých čteček elektronických knih značky PocketBook. Nadchnou nejen vášnivé čtenáře, ale výborně se hodí i k pracovnímu či školnímu využití. Všechny oblíbené modely čteček PocketBook pořídíte v e-shopu Smarty.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku