Domů » Bleskovky » Další spolknuté sluchátko AirPod. Opět příběh se šťastným koncem?

Další spolknuté sluchátko AirPod. Opět příběh se šťastným koncem?

Bezdrátová sluchátka zažívají v posledních letech významný růst. Oproti klasickým drátovým špuntům a peckám má bezdrátová varianta spoustu výhod, nicméně najdou se také nevýhody. Potenciální zájemci o koupi bezdrátových sluchátek často zmiňují, že mají strach o to, aby jedno ze sluchátek náhodou neztratili.

apple airpods
Usínat se sluchátky AirPods může být nebezpečné

Do určité míry se jedná o obavu oprávněnou, což by mohl potvrdit muž z amerického státu Massachusetts Bradford Gauthier. Ten o jeden AirPod přišel kuriózním způsobem. Po návratu domů z práce se vrhl na svou oblíbenou rutinu, kterou je usínání při sledování filmu. Únava jej ale přemohla a Gauthier uprostřed filmu lidově řečeno „vytuhnul“.

Nejedná se o první případ spolknutí sluchátka AirPod

Uprostřed noci se vzbudil žízní, ale napít se nedokázal – vodu mu nešlo spolknout a musel ji vyplivnout. Ve svém rozespalém stavu se ale vrátil do ložnice a příliš si touto skutečností nelámal hlavu. Až ráno před cestou do práce si povšimnul, že potíže přetrvávají a že mu chybí jedno sluchátko AirPod. Bradfordův syn ihned přišel s teorií, že jej jeho otec pravděpodobně spolkl.

Sluchátka vždy vracejte zpátky do krabičky

Na nátlak ženy tedy Bradford odjel do nemocnice na vyšetření, které potvrdilo synovu domněnku – ztracené sluchátko AirPod se skutečně nacházelo vzpříčené v jeho hltanu. Doktoři proto neváhali a AirPod z Bradfordova krku vytáhli, přičemž k velkému překvapení všech bylo sluchátko stále funkční. Ačkoli si můžete říkat, že vám se to stát nemůže, musíme podotknout, že se nejedná o první podobný případ. Spát se sluchátky se zkrátka nemusí vyplatit.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).