Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Cyberpunk 2077 ukázal dva nové herní trailery s dechberoucími záběry

Cyberpunk 2077 ukázal dva nové herní trailery s dechberoucími záběry

Jedna z nejočekávanějších letošních her Cyberpunk 2077 ukázala dva nové herní trailery a nutno říci, že vypadají naprosto skvěle. Jsou tak vítanou náplastí na nedávno oznámený druhý odklad minimálně sedm let vyvíjeného sci-fi RPG, kdy se datum vydání posunulo ze září na listopad.

První, kratší trailer nese název The Gig a ukazuje efektně sestříhanou část úvodu hry, který se točí kolem krádeže biočipu. Je v něm mimo jiné vidět k hráči nepřátelsky naladěná oblast zvaná Badlands, nacházející se mimo hlavní lokaci Night City, nebo mohutný kyborg Adam Smasher, kterého určitě poznají fanoušci stolní předlohy.

Cyberpunk 2077

Největší zajímavostí druhého traileru je místní virtuální realita zvaná Braindance, která slouží k zábavě, ale především k vyšetřování – hráči umožňuje vstoupit do vzpomínek jiných postav, analyzovat minulé události a hledat stopy či informace.

Kromě toho studio CD Projekt RED v rámci streamu Night City Wire prozradilo, že podle hry vznikne desetidílný anime seriál s názvem Cyberpunk: Edgerunners, který bude zasazen také do Night City, ale přinese samostatný příběh. Na tento spin-off si však ještě chvíli počkáme, všechny díly se totiž mají vysílat (na Netflixu) až v roce 2022.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments