Domů » Bleskovky » CyanogenMod 14.1: nejnovější Android 7.1 můžete testovat i na starších smartphonech

CyanogenMod 14.1: nejnovější Android 7.1 můžete testovat i na starších smartphonech

Pokud vlastníte smartphone, který již oficiální cestou neuvidí nejnovější verzi operačního systému Android, můžete vsadit na některou z alternativních ROM. Asi nejoblíbenější komunitní alternativou je CyanogenMod, který před nedávnem začal stavět na nejnovějším Androidu 7.1. Ten si tak mohou otestovat majitelé starších zařízení, byť zatím pouze ve formě testovacích nightly buildů.

brand_reveal_4

Jelikož se jedná o první sestavení, je nutné počítat s chybějícími, či hůře fungujícími prvky systému; například chybí podpora témat. Funkce budou přidávány později, společně s odstraňováním chyb. Rozšiřovat se také bude seznam podporovaných zařízení, ten současný obsahuje následující zařízení:


Pokud se rozhodnete nový CyanogenMod vyzkoušet, mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a SMARTmania.cz ani autor článku neručí za případné škody, které mohou na vašem zařízení vzniknout.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alda
Anonym
Alda

Už od včerejška testuju unofficial sestavení pro HTC one m8 a jsem zatím spokojený.

jacek
Anonym
jacek

Cca 14 dní na něm ,,jedu“ v Galaxy Note 1 ????

rom
Anonym
rom

ja uz ho mam 50 let na pevnej lince ….