Sledujte nás na YouTube

První verze CyanogenModu 13 založená na Androidu 6.0 míří do světa

Společnost Cyanogen Inc. se chystá povyšovat své operační systémy CyanogenOS a CyanogenMod na třináctou verzi, která bude postavena na Androidu 6.0 Marshmallow.

   

K upgradu má dojít někdy na přelomu roku, přičemž majitelé vybraných telefonů mají již nyní možnost vyzkoušet si první nightly sestavení CyanogenModu 13. Seznam zařízení je následující:

  • OnePlus One (bacon)
  • Nexus 7 (deb & flo)
  • LG G4 (h815)
  • Galaxy Tab Pro 8.4 (mondrianwifi)
  • LG GPad 7.0 (v400 & v410)
  • LG G3 Verizon (vs985)
  • Moto X 2014 (victara)

Cyanogen Inc. uvádí, že tato raná verze systému nenabídne takovou stabilitu jako poslední ostré sestavení CyanogenMod 12.1, a doporučuje vyčkat na leden, kdy by měla vyjít ostrá verze CyanogenModu 13. Pokud však toužíte po Androidu 6.0 Marshmallow již dnes, přečtěte si nejprve veškerá rizika na blogu společnosti. Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a SMARTmania.cz ani autor článku neručí za případné škody, které mohou na vašem zařízení vzniknout

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Michael Kovář (neregistrovaný)

    Aktualizace vyšla i na d855 a pekne my do***ala system!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *