Domů » Bleskovky » CyanogenMod 11 se dočkal updatu, Lollipop nicméně přijde až za měsíc

CyanogenMod 11 se dočkal updatu, Lollipop nicméně přijde až za měsíc

Tým CyanogenMod uvolnil pravděpodobně poslední akutalizaci verze 11 postavené na Androidu 4.4. Update s označením M12 nepřínáší takřka žádné viditelné změny s výjimkou zlepšení práce s více SIM kartami. Mimo to se soustředí především na zalepení bezpečnostních děr v protokolu SSL. Vývojáři již také pilně pracují na CyanogenModu 12, jenž bude postaven na novém Androidu 5.0 Lollipop. Prvních testovacích verzí bychom se měli dočkat na přelomu listopadu a prosince a pokud vše půjde podle plánu, finální ROM se objeví do konce letošního roku.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).