Sledujte nás na YouTube

CyanogenMod 11 se dočkal updatu, Lollipop nicméně přijde až za měsíc

Tým CyanogenMod uvolnil pravděpodobně poslední akutalizaci verze 11 postavené na Androidu 4.4. Update s označením M12 nepřínáší takřka žádné viditelné změny s výjimkou zlepšení práce s více SIM kartami. Mimo to se soustředí především na zalepení bezpečnostních děr v protokolu SSL. Vývojáři již také pilně pracují na CyanogenModu 12, jenž bude postaven na novém Androidu 5.0 Lollipop. Prvních testovacích verzí bychom se měli dočkat na přelomu listopadu a prosince a pokud vše půjde podle plánu, finální ROM se objeví do konce letošního roku.

 

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *