Domů » Články » CorePlayer 1.0 je tady: Žádná inovace se nekoná

CorePlayer 1.0 je tady: Žádná inovace se nekoná

CorePlayer 1.0Po více než dvou letech vývoje freeware přehrávače BetaPlayer (TCPMPlayer) přichází firma Corecodec s komerčním titulem CorePlayer, který kromě svěžího kabátku přináší několik nových funkcí. Jmenujme například podporu AAC, MP3, WMA, WMV9, DIVX, XVID, MP4, MKV nebo MIDI pluginů, zlepšení přenosu streamovaného zvuku a videa nebo hardwarovou akceleraci na podporovaných typech zařízení.

CorePlayer poslouží jako komplexní přehrávač audio a video souborů nebo jako jednoduchý prohlížeč obrázků. Přesto mě po prvních minutách přepadá pocit, že to samé nabízí i freeware aplikace TCPMPlayer, navíc u CorePlayeru mi chybí rozšířené možnosti nastavení nebo funkce Benchmark. CorePlayer 1.0 je určený pro všechny smartphone telefony a PocketPC s operačním systémem Windows Mobile 2003 nebo vyšší.

Plná verze CorePlayeru vás přijde na 25$, což není zrovna málo, výrobce navíc neuvolnil žádnou demoverzi. Vyplatí se tedy opravdu upgradovat ? Já raději zůstávám TCPMPlayeru. Plnou verzi je možné zakoupit například na Mobihand.com, freeware TCPMPlayer stahujte zde.

1 2

Zdroj: Modaco

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. podporuje aspoň titulky?

  2. Hmmm…Prajem im vela zdaru s tou napodobeninou. Pocitam,ze u normalne,ekonomicky zmyslajucich ludi toto nebude mat absolutny uspech. Ta grafika mi osobne za tie prachy nestoji.

  3. Hehe . firma, ktera si konkuruje svym vlastnim produktem a jeste navic free… lool :D
    Ted uz jenom aby nam TCPMP nezrusili (ale jelikoz se jedna o open-source, tak bych se nebal )

  4. no a i kdyby zrušíli tak si myslímže každý z nás má ještě pořád instaláky v pc

  5. 4Alesh: Ja to nemyslel jako soubory na stazeni, ale jako projekt Tzn. aby se neprestal vyvijet a nezustal v aktualnim stavu (kterej je dneska OK, ale za par let….)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).