TOPlist

CorePlayer 1.0 je tady: Žádná inovace se nekoná

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

CorePlayer 1.0Po více než dvou letech vývoje freeware přehrávače BetaPlayer (TCPMPlayer) přichází firma Corecodec s komerčním titulem CorePlayer, který kromě svěžího kabátku přináší několik nových funkcí. Jmenujme například podporu AAC, MP3, WMA, WMV9, DIVX, XVID, MP4, MKV nebo MIDI pluginů, zlepšení přenosu streamovaného zvuku a videa nebo hardwarovou akceleraci na podporovaných typech zařízení.

CorePlayer poslouží jako komplexní přehrávač audio a video souborů nebo jako jednoduchý prohlížeč obrázků. Přesto mě po prvních minutách přepadá pocit, že to samé nabízí i freeware aplikace TCPMPlayer, navíc u CorePlayeru mi chybí rozšířené možnosti nastavení nebo funkce Benchmark. CorePlayer 1.0 je určený pro všechny smartphone telefony a PocketPC s operačním systémem Windows Mobile 2003 nebo vyšší.

Plná verze CorePlayeru vás přijde na 25$, což není zrovna málo, výrobce navíc neuvolnil žádnou demoverzi. Vyplatí se tedy opravdu upgradovat ? Já raději zůstávám TCPMPlayeru. Plnou verzi je možné zakoupit například na Mobihand.com, freeware TCPMPlayer stahujte zde.

1 2

Zdroj: Modaco

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku