Domů » Bleskovky » Co přiveze Sony na MWC? Novou Xperii a chytré bezdrátové sluchátko

Co přiveze Sony na MWC? Novou Xperii a chytré bezdrátové sluchátko

Společnost Sony má jedinečnou šanci nás na veletrhu MWC překvapit novinkami z mobilního světa, neboť na lednový veletrh IFA nepřivezla vůbec nic. I přes všechny pesimistické zprávy věříme, že japonský výrobce svůj mobilní byznys ještě nehodí do žita, byť k žádným únikům mobilních hraček v minulých dnech a týdnech nedocházelo. Nyní se však zdá, že MWC přeci jen nějaké plody přinese.

Sony-Xperia-PP10

Náš oblíbený leaker Evan Blass alias @evleaks zveřejnil na svém Twitteru obrázek dosud nepředstaveného smartphonu řady Xperia s kódovým označením PP10, bohužel však zatím nevíme, kam jej do portfolia zařadit. Příliš nevěříme ve vlajkovou loď Xperia Z6, neboť aktuální modelová řada Z5 je na pultech obchodů teprve krátce. Spíše se bude jednat o nástupce loňské Xperie M5, který by měl podle renderu dostat kovové tělo, a také poměrně nevyužitý široký prostor pod a nad displejem. Tlačítko na pravé straně v designu z posledních vlajkových Xperií naznačuje přítomnost čtečky otisků prstů a doufáme, že Sony nezapomene ani na voděodolnost.

@evleaks zveřejnil kromě renderu smartphonu také obrázek nového Bluetooth sluchátka, které má nést jméno Smart Ear. Bohužel prozatím nevíme, čím má být sluchátko chytré, s největší pravděpodobností se to však dozvíme na tiskové konferenci, která začne zítra v 8:30.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments