Domů » Články » Co přinese chystaná aukce 5G sítí, ukáže konference Mobile Internet Forum

Co přinese chystaná aukce 5G sítí, ukáže konference Mobile Internet Forum

Akce si klade za cíl zmapovat budoucnost trhu mobilních telekomunikací, příležitosti a hrozby ze světa mobilního internetu, ale i trendy ve vývoji a marketingovém využití mobilních aplikacích a her.

Zajímá vás chystaná aukce 5G sítí, příchod čtvrtého mobilního operátora, sledovací kapitalismus a neomezená data? V tom případě byste 9. září neměli zmeškat konferenci Mobile Internet Forum.

mif2020 3

Dozvíte se, jak můžete dobu dotykovou využít v byznysu, kolik peněz se točí v mobilní inzerci a kteří hráči vládnou trhu. Řečníci ukáží, jak legálně získávat data z mobilních aplikací a následně je využívat v marketingu, jak taková data analyzovat, ale i jak pomocí dat získaných z mobilů cíleně působit na jedince a modelovat jeho přání.

Ochutnávka z přednášek, které vás čekají

Ondřej Malý je nezávislý konzultant, který působil jako náměstek ministra průmyslu a obchodu nebo koordinátor digitální agendy na Úřadu vlády ČR. Mluvit bude o mobilním trhu, neomezených datech i aukci kmitočtů, která uvolní operátorům spektrum vhodné pro rozvoj sítí páté generace. Kvůli nedávné pandemii došlo ke zpoždění všech plánovaných kroků. Co nás tedy čeká dál?

mif2020

Sledovací kapitalismus je téma publicisty Patricka Zandla, zakladatele serveru Mobil.cz a internetové televize Stream.cz. Ukáže vám, jak je možné s pomocí dat získaných při sledování mobilů a výkonných i chytrých počítačů cíleně působit na jedince a modelovat jeho tužby a přání.

Jaká jsou aktuální data mobilní návštěvnosti, kolik peněz se točí v mobilní inzerci a kteří hráči vládnou trhu? Jakým hrozbám bude mobilní internet čelit v dohledné době a jaké příležitostí bude moci využít? Dozvíte se přímo od těch nejpovolanějších, Jany Břeské a Petra Koláře ze sdružení SPIR.

Tíhneme k jednoduchým a časově efektivním službám a aplikacím. Vladimír Bartl ze Smartlook se pokusí zodpovědět na otázku, jak takové aplikace zabezpečit.

Jak data z aplikací a her legálně sbírat a využívat je dále marketingu tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně, ukáže advokátka Petra Dolejšová.

mif2020 2

Proč tvořit mobilní aplikace a hry místo zbytečného marketingu vám na konkrétních výsledkách předvedou značky jako Kofola, Kozel, Fanta nebo Letiště Praha.

Vítek Škop z VIVIDBOOKS se bude zamýšlet nad tím, jak může rozšířená realita nabídnout řešení už existujících problémů a vytvořit něco užitečného, třeba i pro byznys.

Využijte dobu dotykovou naplno. Přijďte si 9. září 2020 pro nejnovější trendy ze světa mobilního internetu a mobilních telekomunikací na konferenci Mobile Internet Forum, inspirujte se úspěšnými aplikacemi a připravte se na budoucnost. Registrovat se můžete na stránkách společnosti Internet Info.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).