Domů » Bleskovky » Hra Civilization Revolution 2 vyšla na iOS, letos přijde i na Android

Hra Civilization Revolution 2 vyšla na iOS, letos přijde i na Android

Civilization patří k nejznámějším herním sériím a pokračování této legendární tahové strategie právě přistálo do App Store pro zařízení se systémem iOS. Jedná se o Civilization Revolution 2, navazující na první díl, který je v App Store již od roku 2009.

   

Koncept hry se s novou verzí příliš nemění, stále se jedná o tahovou strategii, která vyžaduje přemýšlení nad vedením říše od doby kamenné až do budoucnosti. V průběhu času se potkáte s řadou konkurenčních národů. Jaký způsobem se s nimi vypořádáte, už je na vás.

Hra byla vyvíjena z důrazem na mobilní dotyková zařízení, proto je uživatelské rozhraní jednoduché a intuitivní, díky čemuž je herní zážitek příjemnější, není zapotřebí procházet složitá menu. Bohužel Civilization Revolution 2 nepodporuje žádný režim pro více hráčů.

   

Hra je dostupná v App Store za cenu 13,99 € (zhruba 380 Kč) a k tomu je možné ve hře dokoupit další rozšíření, jakou jsou nové mapy a lídři. Nákupy se týkají pouze těchto položek a nejsou potřeba žádné investice ve hře. Hra Civilization Revolution 2 je zatím dostupná pouze pro iOS, během letošního roku by však měla vyjít i pro Android. Minimální požadavky pro její spuštění jsou procesor Apple A5 a novější, tzn. iPhone 4S a iPad 2.

-

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Petr (neregistrovaný)

    Kdy prosim vyjde na WP?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).