Chytré hodinky za 1 700 Kč, ultratenký našlapaný notebook za 18 000 Kč? Huawei naděluje obří slevy

Crazy night brezen PR

Huawei MateBook 13 s procesorem Intel i5 je obecně považován za stroj se skvělým poměrem cena / výkon. V rámci akce Crazy Night teď navíc jeho cena klesla o téměř 31 %. Ještě razantněji Huawei snížil ceny u svých chytrých hodinek řady WATCH GT 2 a WATCH FIT. Nepropásněte jedinečné cenové nabídky na HUAWEI STORE (huawei.cz).

Společnost Huawei na stránkách HUAWEI STORE startuje ve čtvrtek 25. března další Crazy Night. V průběhu dne budou moci zájemci nakupovat se slevou až 67 %. Část produktů bude v rámci nabídek Flash sales zlevněna o 50 %, další pak o třetinu i více. Akce začíná v 8:00,  přesný rozpis dne a začátek jednotlivých bleskových nabídek najdete zde. Pokud si objednáte zboží nad 999 Kč, máte dopravu až domů zcela zdarma. Před nákupem se prosím na e-shopu zaregistrujte. Bez toho se během Crazy Night neobejdete.

Většina zboží bude za zvýhodněnou cenu k dostání celý den (8:00 – 24:00) nebo do vyprodání zásob. První blesková akce (Flash Sales) startuje ve 14:00, další pak vždy po dvou hodinách až do 20:00. V nabídce budou nejprve chytré hodinky WATCH GT za 1 999 Kč, což je o polovinu méně než při běžném nákupu. Domácí router WS318 v balíčku s chytrou váhou za skvělých 899 Kč (běžná cena 1 448 Kč) přijde na řadu v 18:00. Nejlevnější položkou březnové Crazy Night pak budou sluchátka AM116 Gold za 99 Kč, které si v rámci Flash Sales budete moci koupit od 20:00. S nákupem si však musíte každopádně pospíšit, protože všechny bleskové nabídky jsou limitovány počtem dostupných kusů.

K nejzajímavějším nabídkám dne patří MateBook 13 s 13palcovým 2K displejem s ideálním poměrem stran 3:2 pro čtení i psaní. Mít ho můžete už za 17 999 Kč (běžná cena 25 999 Kč). Dodejme, že v ultratenkém těle (14,9 mm) o hmotnosti 1,3 kg se skrývá srdce notebooku čtyřjádrový procesor Intel i5 taktovaný na 1,6 GHz s 8 GB paměti RAM. Data pak lze ukládat na 512GB SSD disk. Součástí výbavy je pochopitelně i operační systém Windows 10 Home. V rámci Crazy Night k notebooku zákazník navíc zdarma dostane ještě batoh a bezdrátovou myš.

Dalším lákadlem čtvrteční akce budou už od rána chytré hodinky WATCH GT 2 Pro za 5 499 Kč (běžná cena 7 499 Kč). Levnější alternativou pak budou WATCH GT 2 za 2 999 Kč (běžná cena 4 899 Kč). Pokud uvažujete o nákupu nositelné elektroniky, která by hlídala kvalitu vašeho spánku, srdeční tep i každodenní sportovní výkony, pak by vám tyto dvoje chytré hodinky neměly uniknout.

WATCH GT 2 Pro kromě zmíněných funkcí umí automaticky a kontinuálně sledovat i okysličení krve (SpO2) a nově si do nich můžete instalovat i aplikace třetích stran. Lehce je tak lze přeměnit například na osobního trenéra s úspěšnou českou aplikací Fitify. Na jedno nabití při aktivním používání vydrží až 14 dní. Dámská verze WATCH GT 2 se 42mm pouzdrem (pánské hodinky mají průměr 46 mm) ve zlaté barvě se bude prodávat za 3 999 Kč (běžná cena 5 899 Kč).

Nejlevnější, ale funkčně zcela plnohodnotné hodinky nesou označení WATCH FIT a v nabídce je najdete za 1 699 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Se svými 21 gramy hmotnosti a úzkým designem se hodí i na to neútlejší zápěstí. Hodinky samozřejmě disponují kompletní sadou nástrojů na monitorování zdraví a sledování pokroku v téměř jakémkoliv sportu. Nechybí GPS, měření SpO2 na vyžádání, snímač tepu, monitoring stresu a spánku atd. Za zmínku stojí i výdrž hodinek, která čítá plných 10 dní.

V celodenní nabídce kromě zmíněných produktů najdete i tablety, sluchátka a další zboží. Stačí se podívat na stránky HUAWEI STORE.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu HUAWEI STORE vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“.  Crazy Night začíná v 8:00. Některé výrobky, jako například WATCH GT, sluchátka AM116, router WS318 s chytrou váhou a další budou dostupné pouze během takzvaných Flash Sales nabídek v jeden stanovený čas (14:00, 16:00, 18:00 a 20:00). Přesný rozpis najdete zde. Celá akce končí týž den, tedy ve čtvrtek 25. března o půlnoci.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku