Domů » Bleskovky » Chytrá světla Philips Hue pro rok 2020 unikla na internet. Podívejte se, co se chystá

Chytrá světla Philips Hue pro rok 2020 unikla na internet. Podívejte se, co se chystá

Pokud se bavíme o chytrém osvětlení, pravděpodobně se vám ihned na mysli vybaví Philips Hue. Nizozemský výrobce elektroniky si na tomto poli vybudoval silnou pozici, za kterou si od zákazníků nicméně nechá pořádně zaplatit. Představení nových produktů měla firma z Eindhovenu naplánováno na CES, který se bude konat zkraje příštího roku, nicméně katalog se nepodařilo uhlídat.

S odhalením přispěchal server Hueblog.de, který odtajnil chystaná zařízení. Mezi novinky patří například XL verze zahradního osvětlení Philips Hue Lily, kdy XL neznačí velikost, ale vyšší svítivost – konkrétně až 1 200 lumenů. Nových přídavků se dočkají také nástěnná světla z řady Impress, či různé typy světel Hue Nyro, Hue Daylo a Hue Attract, které jsou rovněž určeny k pověšení na zeď.

Philips nicméně nezapomněl ani na osvětlení, které do domácnosti dodává tu správnou atmosféru. Hue Appear a Hue Resonate si rovněž pověsíte doma na zeď a kromě standardního bílého světla umí vytvořit rovněž tu správnou atmosféru pomocí barev. V jejich případě je maximální svítivost 1 000 – 1 200 lumenů. Na ceny a dostupnost si nicméně budeme muset počkat do příštího měsíce, kdy se oficiálně představí na veletrhu CES v Las Vegas.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. David Šantora

    Philips Hue používám v celé domácnosti, spokojenost veliká, ale kromě nových světel by měl Philips zapracovat i na možnosti svých aplikací (Android, iOS), jelikož některé věci fungují u konkurence lépe, některé věci z nepochopitelných důvodů nefungují vůbec, přičemž HW na to Philips má apod. Spousty nových světel je fajn věc, ale SW podpora už tak příkladná není…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).