Chystaný vlajkový model HTC Hima má mít 5,2“ displej

V posledních dnech se vyrojily spekulace o nadcházející vlajkové lodi HTC s kódovým označením Hima. Telefon má přijít s maximálním možnou výbavou v čele se Snapdragonem 810, tchajwanský výrobce se však údajně nehodlá zúčastnit závodu o maximální množství neviditelných pixelů a má nabídnout displej s klasickým Full HD rozlišením (1 080 × 1 920 pixelů). Podle posledních informací má být jeho úhlopříčka 5,2 palců, tedy o 0,2“ více než v případě letošního HTC One (M8).

  

Předchozí zprávy o pětipalcovém modelu se nepotvrzují, nicméně podle fotografií čelního panelu, které zveřejnil francouzský server Nowhereelse, má být pruh s logem HTC pod displejem užší než v případě aktuální vlajkové lodi. Chystaná novinka by si tak mohla zachovat přibližně stejnou velikost, záleží ovšem na velikosti rámečků pod a nad displejem, do nichž bude s největší pravděpodobností implementována dvojice reproduktorů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. OV (neregistrovaný)

    Tohle není Hima… Je to rámeček HTC Desire EYE… Viz @upleaks…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *