Chystá se Google Play edice Samsungu Galaxy S5

Samsung je ve světě telefonů s Androidem známý tím, že systém obohacuje rozličným množstvím grafických prvků a aplikací, což se projevuje na odlišném vzhledu systému a především na nižší kapacitě paměti pro uživatele. Stejně tak činí i většina ostatních výrobců mobilních telefonů, čistý Android si mohou zákazníci vychutnat pouze v telefonech Nexus a rovněž ve vybraných modelech v Google Play edici. V ní se bude podle posledních informací prodávat i aktuální vlajková loď Samsungu, Galaxy S5.

 

Její obrázek se totiž (patrně omylem) objevil v Google Play Store mezi ostatními zařízeními, například novým HTC One (M8). Galaxy S5 v Google Play edici však není možné zakoupit a popisek vedle patří loňské vlajkové lodi jihokorejského výrobce. Zřejmě tedy teprve začínají přípravy na příchod tohoto zařízení, bohužel Google Play edice mobilních telefonů stále nejsou v našich končinách dostupné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *