Domů » Bleskovky » CEO amerického T-Mobile dostal od HTC zlatý One (M8), Samsung o pár hodin později poslal zlatý Galaxy S5

CEO amerického T-Mobile dostal od HTC zlatý One (M8), Samsung o pár hodin později poslal zlatý Galaxy S5

Start prodeje nových vlajkových lodí Samsungu a HTC proběhl u amerického operátora T-mobile ve stejný den. Společnost HTC se proto rozhodla pro své zviditelnění zaslat generálnímu řediteli amerického T-Mobilu, Johnu Legererovi, zajímavý dárek – zlatý HTC One (M8). A nyní nehovoříme o krytu v barvě Amber Gold, ale o telefonu pozlaceném 24karátovým zlatem. Reakce Samsungu na sebe nenechala dlouho čekat.

 

John Legere totiž fotografii svého nového telefonu okamžitě vystavil na svůj twitterový účet, na němž neskrýval své nadšení. Tento zlatý kus není raritní, zlatá varianta HTC One (M8) bude dostupná v prodeji na Blízkém východě. Samsung nechtěl zůstat za HTC pozadu a pár hodin na to poslal Johnovi zlatou variantu Galaxy S5. Jeho radosti opět neunikl jeho twitterový účet. Ryzost zlata je v tomto případě neznámá, můžeme ale předpokládat, že půjde ve šlépějích Galaxy S4, který byl prodáván rovněž s 24karátovým pozlacením.

 

Ani zlatá varianta HTC One není úplnou novinkou, předchozí model (M7) byl představen ve zlatém kabátku v limitované edici v rámci loňského předávání britských hudebních cen MOBO. Vnitřní hardware obou zlatých modelů zůstal stejný, jako u běžných prodejních verzí, i tak můžeme čerstvému majiteli obou přístrojů závidět.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

  1. Jakžto zákazníka mě něco takového uráží. Obě firmy ukazují, že mají peněz na rozdávání a nás pěkně odrbávají a ředitel T-mobilu jakbysmet…

  2. S4crifice (neregistrovaný)

    Tomu říkám strčit někomu prst do zadku faaaaaaaakt hodně hluboko ……

  3. Rezza (neregistrovaný)

    Bribery!

  4. Martin II (neregistrovaný)

    Toto len ukazuje aky su operatori v USA doleziti. Este aj nedotovane telefony sa predavaju pod znackou operatorov.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).