Ceny na minimu. Black Friday týden ještě více zlevňuje telefony Xiaomi a příslušenství

800 600 Xiaomi 11 Lite 5G

Týden završený oficiálním Black Friday je konečně tady. To mimo jiné znamená, že spousta slev platí už od začátku tohoto týdne. Výjimkou nejsou ani smartphony a další elektronika, u kterých od pondělí dokonce najdeme ještě větší slevy než doposud. Přinášíme vám výběr těch nejzajímavějších kousků.

Ještě nižší ceny smartphonů

Dokonalým příkladem, kde najdeme ještě vyšší slevu než doposud, je Xiaomi 11 Lite 5G NE. Tomu totiž klesla cena o dalších osm stovek, konkrétně na 7 190 Kč. Zajímavou koupí je stále taky Samsung Galaxy A52s 5G za 9 990 Kč (dříve 11 490 Kč) a stejně tak i Realme GT Master Edition 5G za 7 490 Kč (dříve 8 990 Kč). Uniknout by vám neměl ani ASUS ZenFone 8 zlevněný na 15 990 Kč (původně 18 490 Kč). A pokud hledáte levný tablet pro děti, pak mrkněte na ALCATEL 1T 7 jen za 1 590 Kč (dříve 2 090 Kč)

Příslušenství v pořádných slevách

Ceny šly razantně dolů také v kategorii příslušenství. Ať už vám padne do oka kvalitní sluchátka od Bang & Olufsen, levný robotický vysavač Xiaomi, chytré hodinky od Huawei nebo jedna z nejpopulárnějších autokamer od Lamax, ve všech případech teď ušetříte.

Bang Olufsen Beoplay H4

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku