Domů » Bleskovky » Čekáte na aktualizaci Lumia Cyan? Aplikace vám pohlídá její dostupnost

Čekáte na aktualizaci Lumia Cyan? Aplikace vám pohlídá její dostupnost

Aktualizace systému Windows Phone na verzi 8.1, která v případě telefonů Nokia Lumia přichází společně s updatem firmwaru Lumia Cyan, přistála prozatím pouze na dvou starších modelech – Lumii 925 a 625. Ostatní uživatelé netrpělivě očekávají její příchod, přičemž dostupnost lze kontrolovat na stránkách Nokie.

  

Netrpěliví uživatelé si nyní mohou nainstalovat aplikaci Cyan Update, v níž lze nastavit typ a původ zařízení a aplikace vás o dostupnosti updatu informuje jak po svém otevření, tak přímo z připnuté dlaždice na domovské obrazovce. Tyto informace získává aplikace přímo z výše zmíněné stránky Nokie, požadovaný údaj však zjistíte mnohem rychleji, než listováním na více než 800 řádcích webové stránky. Cyan Update je zdarma, stáhnout si můžete z následujícího odkazu. 

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Nebylo by něco i pro náš region?

 2. GPM (neregistrovaný)

  Má 820 je ze saudské arábie… vskutku cizinka. Ale už se ji pochroumalo sluchátko a byl servis. Docela drahý, ale express a arabka už funguje. Zajímavé odkud ty naše founy jsou.

  • pogo (neregistrovaný)

   GPM:: to že se zobrazí Saudská Arábie neznamená, odkud máš telefon. Jsou to pouze možnosti distribuce – v programu stačí na tohle kliknout a zjistíš, že si můžeš navolit CZ distribuci…

  • Ta aplikace nepozná, odkud je tvůj telefon, to si musíš navolit sám. Já mám německou Vodafone distribuci, ale aplikace mi nabízela Albánii. :D

 3. Viděl bych to na listopad/prosinec 2014. Možná to zkusí vypustit ještě jednou v září, ale po jednom dni to raději ještě stáhnou a budou chvíli dolaďovat :-D

 4. Neměl by to umět telefon sám o sobě?

 5. Hmm,tak mě apka píše, že mám Cyan dostupný (Lumia 925 Vodafon DE), ale mám smůlu, protože mám 8.1 PfD na BLACK a aktualizace v telefonu mi hlásí aktuální stav. Downgrade se mi dělat nechce, takže musím počkat. Jen doufám, že se jim povede co nejdřív vyřešit ten bug se šifrováním a pustěj to i na PfD.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).