Čekáte na aktualizaci Lumia Cyan? Aplikace vám pohlídá její dostupnost

Aktualizace systému Windows Phone na verzi 8.1, která v případě telefonů Nokia Lumia přichází společně s updatem firmwaru Lumia Cyan, přistála prozatím pouze na dvou starších modelech – Lumii 925 a 625. Ostatní uživatelé netrpělivě očekávají její příchod, přičemž dostupnost lze kontrolovat na stránkách Nokie.

  

Netrpěliví uživatelé si nyní mohou nainstalovat aplikaci Cyan Update, v níž lze nastavit typ a původ zařízení a aplikace vás o dostupnosti updatu informuje jak po svém otevření, tak přímo z připnuté dlaždice na domovské obrazovce. Tyto informace získává aplikace přímo z výše zmíněné stránky Nokie, požadovaný údaj však zjistíte mnohem rychleji, než listováním na více než 800 řádcích webové stránky. Cyan Update je zdarma, stáhnout si můžete z následujícího odkazu. 

Odkaz na WP katalog

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku