Domů » Bleskovky » Bývalí majitelé Note7 dostanou Galaxy S8 nebo Note 8 za polovinu. Zatím pouze v Koreji

Bývalí majitelé Note7 dostanou Galaxy S8 nebo Note 8 za polovinu. Zatím pouze v Koreji

Společnost Samsung se musí snažit získat po fiasku s tabletofonem Galaxy Note7 zpátky důvěru zákazníků. Současní majitelé si mohou vybrat, zda chtějí vrátit peníze, či dají přednost jinému telefonu z nabídky Samsungu, ovšem vlajkové modely Galaxy S7 a S7 edge už jsou tři čtvrtě roku staré. Z tohoto důvodu korejský gigant připravil ke svému kompenzačnímu programu dodatek.

Galaxy Note7

Bývalí majitelé Galaxy Note7, kteří již provedli výměnu za Galaxy S7 nebo S7 edge, dostanou příští rok novou možnost zvýhodněné výměny za novější, dosud nepředstavené modely. Na výběr má být podle oficiální zprávy Samsungu příští vlajková loď Galaxy S8, či tabletofon Galaxy Note8; v obou případech bude Samsung požadovat pouze polovinu jejich prodejní částky.

note7

Bohužel tento dodatek k výměnnému programu platí prozatím pouze v Jižní Koreji a zatím nemáme informace o jeho globálním rozšíření. Samsung tak dělá vše pro to, aby uživatelé na nešťastnou kapitolu Galaxy Note7 zapomněli, a také nepřímo potvrdil, že s řadou Galaxy Note nekončí a chystá další model. Ten ale pravděpodobně přijde až v druhé polovině příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Zacinam litovat ze jsem vahal s nakupem Note7

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).