Buds Pro zdarma a sleva 5 000 Kč. Samsung své telefony dělá ještě lákavější

Samsung Galaxy S21 Buds Pro

Samsung chce, aby jeho telefony byly pro zákazníky ještě lákavější. K vybraným modelům totiž nabízí nejenom slevu až 5 000 Kč, ale nově k nim rozdává také hodnotné dárky. Například k vlajkovému Galaxy S21 Ultra dostanete sluchátka Galaxy Buds Pro zdarma. A lákavá je stále také koupě skládacích novinek Z Fold 3 a Z Flip 3.

Pokud si teď koupíte vybranou barvu Galaxy S21+ nebo Galaxy S21 Ultra, přidá vám Samsung k telefonu jako dárek bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro v hodnotě šest tisíc a po koupi telefonu vám ještě vrátí 5 000 Kč. A k oblíbenému Galaxy S20 FE teď získáte zdarma sluchátka Galaxy Buds Live a ještě slevu 4 000 Kč. Dárky Samsung rozdává také k levnějším telefonům a tabletům Galaxy Tab S7.

Zajímavou akci nabízí Samsung také na novinky Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3. Pokud si totiž některý ze dvou skládacích Samsungů koupíte a poté prodáte svůj stávající smartphone, čeká na vás bonus až 5 000 Kč, který se připočte k výkupní ceně starého telefonu. U Mobil Pohotovosti vám navíc ještě výkupní cenu navýší o dalších 15 %. Například: při prodeji Galaxy S21 vás nový Z Flip3 vyjde jen na 11 645 Kč anebo na 497 Kč měsíčně.

Bonus 15 % získáte dokonce i při nákupu Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Stačí opět jen po koupi nových hodinek prodat své stávající smartwatch (Samsung, Xiaomi, Fitbit atd.) a bonus se vám okamžitě přičte k výkupní ceně. Právě díky tomu můžete nové Galaxy Watch4 pořídit už za 4 460 Kč anebo za 190 Kč rozdělených do 26 měsíčních splátek.

Samsung galaxyzflip3 5g cream

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku