Domů » Bleskovky » Bojíte se ztráty nových bezdrátových sluchátek od Apple? Už nemusíte, existuje jednoduché řešení

Bojíte se ztráty nových bezdrátových sluchátek od Apple? Už nemusíte, existuje jednoduché řešení

S příchodem nového iPhonu 7 odešel na věčnost 3,5mm konektor pro sluchátka, Apple však jako jakousi kompenzaci představil i svá nová bezdrátová sluchátka, která nazval Airpods. Na ty jsme si prozatím nemohli sáhnout, do prodeje se dostanou až ve druhé polovině října, nicméně již nyní kolují pochyby o jejich pohodlnosti a trvanlivosti.

AirPods_strap

Trvanlivostí zde myslíme především dobu od zakoupení, až po ztrátu jednoho, případně obou sluchátek. Jedná se totiž o dvě samostatná sluchátka, která nejsou spojena žádným kabelem a jejich tvar je v podstatě stejný, jako současná EarPods. Společnost Spigen však nečekala na první majitele, kterým zbylo pouze jedno sluchátko a oči pro pláč, a představila kabel, který oba kousky spojí kabelem, takže je bude možné zavěsit na krk, kde budou stále spolu. Řemínek bude dostupný za 10 dolarů (240 Kč) a na trhu se objeví 17. října. Bezpochyby se však nejedná o první ani poslední příslušenství, které se novinkám od Applu dostanou.

ae6assl6up1jzgwk3vnp

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments