TOPlist

Huawei láká na MWC: Představí hodinky s Android Wear a LTE

ℹ️ Stačí jeden klik! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

Čínská společnost Huawei odhalila na konci ledna roku svým partnerům portfolio chystaných výrobků pro letošního rok, nechyběly v něm ani první chytré hodinky společnosti postavené na platformě Android Wear. Podle aktuálně zveřejněné pozvánky by měly být tyto hodinky představeny na veletrhu MWC v Barceloně.

 

 

Vzhled i výbava jsou prozatím zahaleny rouškou tajemství, linie zobrazená na pozvánce dává tušit podobnost s hodinkami Gear S od Samsungu. S těmi by měl počin od Huawei sdílet zahnutý displej a také slot na SIM kartu pro autonomní fungování bez spárovaného telefonu, jak naznačuje nápis 4G. Jak si s touto funkcí poradí platforma Android Wear a jaký bude mít vliv na vybíjení telefonu, si budeme muset počkat na první reálné testy chystaných hodinek.

ℹ️ Stačí jeden klik! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích.

Kapitoly článku