Domů » Bleskovky » O BlackBerry Priv je v USA obrovský zájem, dodací doby se prodlužují

O BlackBerry Priv je v USA obrovský zájem, dodací doby se prodlužují

Budoucnost mobilní divize BlackBerry visí na vlásku, který se jmenuje Priv a pohání jej operační systém Android. Zda se jedná o tenkou nit nebo silné lano, napoví další týdny a měsíce, neboť prodej se rozběhl teprve nedávno a na nějaké soudy je ještě brzy. Zdá se však, že nová ostružina má však poměrně dobře nakročeno.

   

Kanadský výrobce zaslal několika zákazníkům email, v němž oznamuje, že kvůli obrovské poptávce nestíhá vyřídit předobjednávky v předpokládaném termínu, a někteří se jej dočkají později. Bohužel počet předobjednávek zveřejněn nebyl, my ale i tak věříme, že se Priv uchytí, a BlackBerry nebude muset svůj mobilní byznys zavřít.

S tím počítá i ředitel amerického operátora T-Mobile John Legere, který s BlackBerry obnovil staré partnerství a věří, že kanadská společnost zažije comeback na mobilní scénu. U nás by se BlackBerry Priv mělo začít oficiálně prodávat 7. prosince (více informací), doufáme, že se nám odložení dodacích lhůt vyhne. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments