Black Friday na Smarty: tři, dva, jedna, slevy!

Znáte cenové zatmění? To je ten čas, kdy slevy zčernají a v duchu Black Friday klesnou až o 80 procent! Tolik očekávaný Black Friday je letos opět zpátky a dotknul se i Smarty.cz. Vyberte si z množství slev na mobilní telefony a příslušenství. A rozhodně nevynechejte Trháky Black Friday!

Black Friday na Smarty startuje právě dneska. A které slevy jsou nejzajímavější? Z mobilních telefonů doporučujeme Honor 10 se slevou 20 % za 8 790 Kč, Huawei P20 PRO zlevněný o 3 000 Kč na 15 990 Kč, telefony Xiaomi se slevou až 20 % nebo telefony Samsung zlevněné až o 38 % – Galaxy A8 za 7 990 Kč a Galaxy J5 za 3 990 Kč. Prémiový smartphone Samsung Galaxy S8 dostanete za cenu 14 390 Kč a S8+ za super cenu 15 190 Kč. Jestli váháte, zda si pořídit nový telefon, teď je ta správná chvíle.

Chystáte se na změnu životního stylu nebo jen chcete zhubnout nějaké to kilo? Skvělým parťákem vám mohou být chytré hodinky. Ty od Samsungu patří k těm nejlepším a právě nyní je na Smarty seženete s příjemnou slevou. Samsung Gear S3 Frontier seženete za 5 990 Kč, Samsung Gear Sport za krásných 4 990 Kč.

Abyste svůj nový telefon mohli připevnit všude možně, budete potřebovat různé druhy držáků. Black Friday na Smarty přináší slevu až 71 % na držáky SWISSTEN všech typů od držáků do auta přes držáky na kolo až po selfie tyče. Už máte ten svůj?

Pokud patříte k hudebním nadšencům, oceníte skvělý výběr sluchátek Sony se slevou až 41 %, třeba nejvyšší řada bezdrátových Bluetooth sluchátek Sony WI-1000X s hybridními 9 mm reproduktory vás vyjde jen na 4 990 Kč! Reproduktory značky Niceboy pořídíte také levněji než obyčejně, Niceboy RAZE mini vás vyjde na 499 Kč, Niceboy SOUNDtube na pouhých 699 Kč. To už je slušná cena za kvalitní reproduktor.

Něco vám snad v našem seznamu schází? Tak jukněte na www.smarty.cz a najděte to pravé pro sebe nebo své blízké. Třeba i pořídíte nějaký ten vánoční dárek. No ne?

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.