Domů » Články » Bizár roku, nebo užitečná pomůcka? T-Mobile bude prodávat „chytré“ spodní prádlo

Bizár roku, nebo užitečná pomůcka? T-Mobile bude prodávat „chytré“ spodní prádlo

Operátor T-Mobile u nás začne prodávat poměrně netradiční a skoro by se hodilo napsat, že i trochu bizarní doplněk. Půjde o „chytré“ spodní prádlo, jehož úkolem je přivést partnerovu pozornost k důležitějším věcem, než je displej smartphonu.

tmobile pradlo 02
Obsah balení balíčku Connected Underwear

Sada spodního prádla obsahuje speciální čipy, které umlčí telefon partnera uvedením do „láskyplného“ (tedy off-line) módu.  Sady spodního prádla se začnou prodávat od 6. února na speciální webové stránce.

spodni pradlo

Prodejem tohoto lehce bizarního spodního prádla chce operátor připomenout lidem, aby pro zálibu v digitálních technologiích nezapomínali na potřebu intimní blízkosti ve vztazích. Od 6. února podpoří T-Mobile nabídku spodního prádla kampaní na sociálních sítích pod sloganem „Stačí vydat ten správný signál“.

Jak to celé funguje?

Set dvou kusů spodního prádla magentové barvy mohou partnerské dvojice objednávat v libovolné kombinaci. Prádlo má v kapsičce zadního dílu místo pro čip „lásky“, který po propojení s aplikací v telefonech partnerů pomůže obohatit partnerské vztahy. Čip v prádle lákajícího partnera jednoduše namíří pozornost svého protějšku vůči od telefonu či tabletu směrem k milostným aktivitám.

Telefon vábeného partnera spárovaný s čipem najednou začíná vyhrávat romantickou hudbu a přepíná se do off-line módu. Nastavení Love Mode, které blokuje veškeré příchozí hovory a zprávy, musí příjemce návrhu v telefonu potvrdit.

T-Mobile nabídkou chytrého spodního prádla reaguje na skutečnost, kterou pociťuje stále více uživatelů. Digitální technologie ovlivňují životy lidí víc, než si mnohdy přejí. Například reprezentativní výzkum mezi dospělou českou populací (18–65 let), který pro T-Mobile zpracovala společnost Ipsos, ukázal, že celých 85 % lidí považuje za správné občas si od technologií odpočinout. Jednou týdně si však digitální detox dopřeje pouze 28 % dotázaných.

Chceme, aby mladé páry s naší pomocí dokázaly lépe bojovat s odcizením způsobeným digitálními technologiemi. To prádlo je úmyslně poněkud absurdní produkt, protože humor je často nejlepší způsob, jak získat něčí pozornost a začít s ním komunikovat,“ upozorňuje mluvčí Deutsche Telekom Wolfgang Kampbartold.

Balení spodního prádla Connected Underwear vyjde na 25 euro (přibližně 630 Kč) a obsahuje textilní tašku Love Magenta se stahovací šňůrkou, jeden pár spodního prádla (na výběr pánské boxerky a dámské kalhotky) a dva Love čipy o velikosti 40 mm x 24 mm x 3 mm.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. ja tusil ze to bude neco pro epl :-D

  2. to je fakt neuvěřitelný, jaký kraviny jsou lidi schopný vymyslet a ještě za to platit. totální bullshit. kdyby ty peníze raději využili na něco užitečnějšího, než na takovohle bejkárnu :-/

    • Můžeme si o tom myslet svoje, ale každý si vydělává peníze a může s nimi zacházet tak, jak uzná za vhodné on. Tady ty výkřiky typu „využít peníze na něco smysluplnějšího“ fakt miluju. A přitom to píše nějaký hospodský povaleč, co nechá výplatu v hospodě za chlast.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).