Domů » Bleskovky » Bambusový kryt pro OnePlus One bude kvůli technickým problémům dostupný pouze v limitovaném množství

Bambusový kryt pro OnePlus One bude kvůli technickým problémům dostupný pouze v limitovaném množství

Sázka na kryt z exotického materiálu společnosti OnePlus pro telefon One nevyšla. Kromě klasických polykarbonátových zad v černé a bílé barvě měla být nabídka výrobce rozšířena o jedinečný kryt z bambusu Bamboo StyleSwap za cenu 49 USD (asi 1 050 Kč bez DPH), jeho výroba však byla zastavena.

  

Tyto informace uvedla společnost ve svém diskuzním fóru. Za tímto těžkým rozhodnutím údajně stojí technické potíže při produkci krytů StyleSwap, kontrolou kvality prochází mnohem méně kusů, než se předpokládalo. Kryty, které sítem prošly, budou nabízeny jako limitovaná edice s přesným návodem, jak kryt vyměnit, aby nedošlo k jeho poškození, případně k poškození samotného telefonu nebo jeho baterie. Zdali zůstane cena stejná, nebo se díky označení „limitovaná edice“ zvedne, výrobce neprozradil.

Za to však naznačil, že s exotickými materiály neskončil a je možné, že brzy přijde na trh limitovaná edice OnePlus One s kryty z kevlaru nebo džínoviny. Snad se při jejich výrobě nevyskytnou žádné problémy, jako při práci s bambusem. Kryty z tohoto materiálu přitom nabízí Motorola pro svůj nový model Moto X.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).